Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Produkty nieaerozolowane

Produkty nieaerozolowane to atomizery, kosmetyki w sprayach, butelki z pompką dozującą lub nakrętką i pojemniki typu airless – te ostatnie są coraz popularniejszą formą dystrybucji kremów do twarzy. Oferujemy także produkcję rozpylaczy, atomizerów i pianownic, które najczęściej wykorzystywane są specjalistycznych kosmetyków fryzjerskich i samochodowych. Wykorzystujemy do tego nasze doświadczenie, know-how oraz zautomatyzowane, nowoczesne linie produkcyjne. 


Produkcja atomizerów


Jeszcze kilkanaście lat temu produkcja atomizerów odbywała się głównie na potrzeby branży perfumeryjnej. Ich zastosowanie pozwalało na prostą aplikację zapachów i stanowiło skuteczne zabezpieczenie przed rozlaniem produktu w najmniej spodziewanych sytuacjach np. w damskiej torebce.


Współcześnie atomizery znajdują zastosowanie nie tylko w produkcji perfum. Producenci kosmetyków zamykają w ten sposób buteleczki oraz fiolki balsamów do ciała, olejków, odżywek do włosów, mgiełek zapachowych, mydeł i innych produktów. To sprawiło, że produkcja atomizerów zyskała na znaczeniu. Dzięki temu rozwiązaniu aplikacja produktów kosmetycznych jest prosta i zawsze uzyskujemy tyle kosmetyku, ile jest nam potrzebne. Ma to niebagatelne znacznie dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych, ponieważ pozwala na zmniejszenie zużycia produktów, a co za tym idzie mniejsze marnotrawstwo i wygenerowanie oszczędności.


Producent atomizerów


Jako producent atomizerów oferujemy produkty wykonane z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Zapewniają one maksymalną ochronę przed rozlaniem kosmetyku i jego bezpowrotną utratą. To szczególnie ważne dla klientów marek luksusowych, których produkty są kosztowne. Oferowane przez nas atomizery można w prosty sposób dopasować do konkretnego pojemnika, ponieważ mamy możliwość zastosowania rurek o różnej długości oraz różnych rodzajów gwintu.


W przypadku zainteresowania produktami i usługami oferowanymi przez naszą firmę zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy również na dodatkowe pytania dotyczące współpracy. Oferujemy kompleksowe wsparcie klientów na każdym etapie produkcji od stworzenia unikalnej receptury, poprzez wybór opakowania oraz zaworu na usługach konfekcjonowania kończąc.

Produkcja wyrobów kosmetycznych

Zajmujemy się produkcją różnorodnych kosmetyków. To oznacza, że nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, nie tylko w zakresie produkcji atomizerów, ale również tego, co znajdzie się w ich wnętrzu. Dbamy o to, żeby receptury spełniały oczekiwania naszych klientów, a przede wszystkim ich konsumentów. Zależy nam bowiem na tym, żeby zagwarantować naszym partnerom biznesowym jak najbardziej kompleksową obsługę. Mogę oni liczyć na nasze pełne wsparcie w każdej sytuacji – od stworzenia receptury danego kosmetyku po jego zapakowanie. Co ważne, na opakowaniach możemy również umieścić odpowiednie grafiki reklamowe, według indywidualnych preferencji danego klienta.

Bezpieczeństwo użytkowania atomizerów

W naszej fabryce przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów. To oznacza, że poszczególne atomizery przechodzą testy i są sprawdzane pod kątem ich funkcjonalności. Dzięki temu są pewnym zakupem, który nie straci swoich właściwości przed zużyciem kosmetyku. Co ważne, opakowania gwarantują również bezpieczeństwo podczas użytkowania. Są wykonywane z testowanych, trwałych oraz odpornych materiałów. Ich zamknięcia nie zużywają się zbyt szybko i umożliwiają swobodne wykorzystanie danego produktu do samego końca.