Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Jakość i rozwój opakowań aerozolowych 

Dbając o poszerzanie oferty pojemników aerozolowych i produkcji atomizerów, nieustannie priorytetem naszego przedsiębiorstwa pozostaje ciągły rozwój, przejawiający się w nieustannym dopracowywaniu istniejących rozwiązań i tworzeniu nowych – coraz bardziej zaawansowanych, dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynku. Zależy nam na utrzymaniu najwyższych standardów i wysokiej jakości oferowanych artykułów, co stanowi integralną część nowoczesnego, w pełni zautomatyzowanego procesu produkcyjnego. 


Zespół specjalistów wspierany przez naukowców z dziedziny farmaceutyki, kosmetologii, technologii, chemii oraz ścisła współpraca z uczelniami technicznymi i medycznymi, owocuje skutecznymi wdrożeniami nawet skomplikowanych receptur. Unowocześnione, własne laboratorium badawcze, z wysokospecjalistycznym oprzyrządowaniem to atut fabryki aerozoli WATS, który wyróżnia firmę na tle producentów polskich.

 

Zautomatyzowane napełnianie puszek aerozolowych

W naszej fabryce stawiamy na ciągły rozwój, dzięki czemu możemy proponować naszym klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Korzystamy z zaawansowanych technologicznie urządzeń, a więc gwarantujemy nie tylko szybkość, ale również wysoką precyzję produkcji, zapewniając najwyższą jakość produktów. Zautomatyzowane napełnianie kartonów puszek to jedna z technologii, która pozwala na szybsze realizowanie poszczególnych zamówień. Dużym atutem tego rozwiązania jest przede wszystkim to, że bez trudu radzimy sobie z pakowaniem nawet bardzo licznych serii w krótkim czasie.

Ponadto zawsze staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. To oznacza, że wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, podejmując się tworzenia wyjątkowych, specjalistycznych receptur od zera, bądź jedynie modyfikując te dostarczone przez klienta.