Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

ZADZWOŃ NA KOMÓRKĘ


WATS Piasecki i Wspólnicy Sp. J.
41-400 Mysłowice, ul. Obrzeżna Północna 15 C 
POLAND, woj. śląskie
NIP: 222-00-06-968       Regon: 003504770     KRS 0000071095

 

Obsluga Klienta Biznesowego - Produkcja Private Label

Asystentka Działu Handlowego - Aleksandra Urbańczyk tel. +48601255026, aurbanczyk@wats.pl
Project Manager: Jacek Szostak tel. +48607811350 jszostak@wats.pl
Project Manager: Marcin Słyk tel. +48785229733 mslyk@aerozol.pl
Project Manager: Anna Kruczek tel. +48601329964, akruczek@wats.pl

 

Produkcja
Szef produkcji Dariusz Janik tel. +48 603-994-975, djanik@wats.pl
Planista: Kacper Knapik tel. +48 601-492-495, kknapik@wats.pl
 

Dział Kontroli Jakości
Kierownik Kontroli Jakości Dr n.med. Aleksandra Wysocka - Wycisk tel. +48 693-200-473, awysocka@aerozol.pl
 

Dział zakupów i logistyki
Szef działu logistyki Jakub Szyk tel. +48 603-525-886, jszyk@wats.pl
Szef zakupów Patrycja Płatkowska tel. +48 601-330-942, pplatkowska@wats
Szef Magazynu Łukasz Bąk tel. +48 724-987-911 lbak@wats.pl

 

Technologia
Technolog Łukasz Nowak tel. +48 693-970-201 lnowak@aerozol.pl
Ewelina Wrona tel. +48 322226057 wew.206 ewrona@wats.pl 
Monika Tarnowska  - Laborantka tel.+48 322226057 wew. 206 mtarnowska@aerozol.pl
Agata Moskal  - Technolog  tel.+48 322226057 wew. 206 aglogowska@aerozol.pl

 

Marketing
Kierownik działu marketingu Ewa Korepta tel. +48 601-313-515, ekorepta@wats.pl
Specjalista ds. marketingu Bernadeta Olej tel. +48 691-111-979 bolej@wats.pl

 

Księgowość i Kadry

Marzena Wadas – Główna Księgowa tel. +48322226057 wew. 122 mwadas@wats.pl
Iwona Grzybek - Księgowa tel. +48322226057 wew. 114 igrzybek@wats.pl
Karolina Romańczuk - Trzaska tel. +48322226057 wew. 112 kadry@wats.pl


Centrala:

Asystentka Biura - Katarzyna Senczek tel. 48691111799

Sekretariat: +48322226057 wew. 101
Dział Obsługi Klienta PRODUKCJA MAREK WŁASNYCH: wew. 106 
Dział Obsługi Klienta DYSTRYBUCJA DLA FRYZJERSTWA: wew. 126 lub 113
Księgowość: wew. 114
Logistyka: wew. 105
Marketing; wew. 110
Kadry: wew.112

 

Zapraszamy także na www.wats.pl

 

 

    Sprawdź jak pracujemy nad Twoimi produktami.