Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

PRIVATE LABEL DLA BRANŻY SAMOCHODOWEJ

Rozwijanie marki własnej w branży samochodwych produktów pielęgnacyjnych, car care, autokosmetyków, auto detalingu we współpracy z producentem aerozoli WATS wielu znanym markom i dobrym klientom przyniosło już wymierne korzyści.

Dzięki nowoczesnym technologiom wyslkospecjalistycznej produkcji, będziesz mógł oferować niepowtarzalne, własne, innowacyjne i skuteczne produkty do pielęgnacji samochodów, które spełnią Twoje najwyższe oczekiwania.

Co więcej, współpraca z doświadczonym producentem pozwoli Ci utrzymać konkurencyjne ceny, co sprawi, że wysokiej jakości kosmetyki samochodowe będą dostępne dla większej liczby klientów, zapewniając im doskonałą wartość za pieniądze i satysfakcję z używania profesjonalnych produktów.

  PRZYKŁADOWE PRODUKTY DLA BRANŻY AUTOMOTIVE

  Wybierając Wats, masz pewność, że Twoja marka zyska solidnego i innowacyjnego partnera. Razem stworzymy produkty, które wyróżnią się na rynku. Postaw na Wats i rozwijaj swoją markę z sukcesem! 

  Rozpoczniemy od rozmowy - kliknij aby zadzwonić.

  Kliknij tutaj i zamów mailowo bezpłatną kosnulatcję dla Twojej Firmy. 

  Opowiesz nam o swoich celach, klientach, sektorze w którym działasz.oraz o tym jakie efekty chcesz osiągnąć dzięki swojemu kosmetykowi. 

  Twój doświadczony Kreator Produktu poprowadzi Cię krok po kroku. Zobacz jakie etapy wdrożenia masz przed sobą