Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Oferta fabryki aerozoli

    Oferujemy szeroki wachlarz usług: od napełnienia powierzonego wsadu lub opracowania dedykowanej receptury na zamówiony artykuł, po dostarczanie gotowego do sprzedaży produktu.   Oferujemy także produkcję kontaktową. Każdy etap projektu realizowanego w naszej fabryce wiąże się z gwarancją bezpłatnych porad specjalistów. 


    Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi. Do grona naszych Klientów należą sieci handlowe, dla których produkujemy aerozole pod marką własną, firmy   farmaceutyczne i kosmetyczne oraz producenci artykułów z branży chemicznej i motoryzacyjnej. Dzięki własnemu laboratorium i pracy działu rozwoju, ulepszamy napełnianie sprayów i produkcję opakowań aerozolowych. Nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy gwarantuje ciągłość produkcji.   


    Zajmujemy się produkcją kosmetyków takich jak dezodoranty, antyperspiranty, pianki, mgiełki, środki do mycia, płyny pod prysznic, żele do mycia, panthenol, produkty nawilżające, olejki do ciała i włosów, rajstopy w sprayu a także specjalistyczne kosmetyki, jak na przykład fryzjerskie lub autokosmetyki do pielęgnacji karoserii i szyb samochodowych. W naszej ofercie znajdują sie także produkty z zakresu chemii domowej, środków owadobójczych, biobójczych, produktów technicznych, smarów, pianek czyszczących, sprężone powietrze, gazy do zapalniczek. Oferujemy także  zautomatyzowane napełnianie puszek aerozolowych i sprayów, butelek, pojemników plastikowych, tubek dowolnym produktem jaki Państwo wskażecie. Dla naszych klientów, chcących dystrybuować aerozole pod własną marką, przygotowaliśmy usługę private label.

    Produkujemy atomizery, aerozole i spraye

    Naszą specjalnością jest produkcja aerozoli i atomizerów, którą zajmujemy się od początku funkcjonowania firmy. Stale ulepszamy opakowania i sposoby napełnia sprayów, aby charakteryzowały się one ergonomią i wygodą użytkowania. Nowoczesne linie produkcyjne i zespół doświadczonych technologów pozwoliły nam na wprowadzenie do oferty   usług produkcji kosmetyków, chemii specjalistycznej i domowej. Dzięki temu możemy docierać do szerokiego grona odbiorców sprawdzonymi recepturami produktów.