Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

     


    WATS Piasecki i Wspólnicy Sp. J.
    41-400 Mysłowice, ul. Obrzeżna Północna 15 C 
    POLAND, woj. śląskie
    NIP: 222-00-06-968       Regon: 003504770     KRS 0000071095

     

    Obsluga Klienta Biznesowego | Produkcja Marek Własnych | Private Label

    Koordynator Działu Handlowego - Aleksandra Urbańczyk tel. +48601255026, aurbanczyk@wats.pl

    Project Manager: Jacek Szostak tel. +48607811350 jszostak@wats.pl
    Project Manager: Marcin Słyk tel. +48785229733 mslyk@wats.pl
    Project Manager: Anna Kruczek tel. +48601329964, akruczek@wats.pl
     

    Centrala:

    Asystentka Biura | Sekretariat
    Alina Dziędziel adziedziel@wats.pl 

    Tel.: +48 32 222 60 57 wew. 101
    Tel.kom.  +48 601 254 913

    Dział Obsługi Klienta PRODUKCJA MAREK WŁASNYCH: wew. 106 
    Dział Obsługi Klienta DYSTRYBUCJA DLA FRYZJERSTWA: wew. 126 lub 113
    Księgowość: wew. 114
    Logistyka: wew. 105
    Marketing; wew. 110
    Kadry: wew.112

    Produkcja
    Szef produkcji Dariusz Janik tel. +48 603994975, djanik@wats.pl
     

    Dział Kontroli Jakości
    Kierownik Kontroli Jakości Iwona Gola tel. +48 693200473 szj@aerozol.pl
     

    Dział zakupów i logistyki
    Szef działu logistyki Jakub Szyk tel. +48 603525886, jszyk@wats.pl
    Kierownik Magazynu Krzysztof Sumara tel. +48 693221082 ksumara@wats.pl
    Specjalista ds zakupów Magdalena Czajer tel. +48 601330942, mczajer@wats.pl
    Specjalista ds zakupów Katarzyna Senczek tel. +48 691111977, ksenczek@wats.pl
     

    Technologia
    Główny Technolog Sylwia Perlińska tel. +48 693-970-201 sperlinska@aerozol.pl
    Główny Technolog Yuliya Fralova - Technolog tel. +48 609881170 fralova@wats.pl
    Ewelina Wrona - technolog tel. +48 693-221-053+48 322226057 wew.206 ewrona@wats.pl 
    Barbara Olszewska  - Starszy Technolog tel.+48 665 077 290 bolszewska@aerozol.pl
    Dominika Cieślik - MłodszyTechnolog tel. +48 322226057 wew. 206  dcieslik@wats.pl
    Natasza Chrostowska - Młodszy Technolog tel. +48 322226057 wew. 206  nchrostowska@wats.pl

    Marketing
     Ewa Korepta - Kierownik działu marketingu tel. +48 601313515, ekorepta@wats.pl

     

    Księgowość i Kadry

    Marzena Wadas – Główna Księgowa tel. +48322226057 wew. 122 mwadas@wats.pl
    Iwona Grzybek - Księgowa tel. +48322226057 wew. 114 igrzybek@wats.pl
    Natalia Jaworek tel. +48322226057 wew. 112 njaworek@wats.pl
    Agata Lipowiecka tel. +48322226057 wew. 112 alipowiecka@wats.pl




    Dział Obsługi Klienta PRODUKCJA MAREK WŁASNYCH: wew. 106 
    Dział Obsługi Klienta DYSTRYBUCJA DLA FRYZJERSTWA: wew. 126 lub 113
    Księgowość: wew. 114
    Logistyka: wew. 105
    Marketing; wew. 110
    Kadry: wew.112

     

    Zapraszamy także na www.wats.pl

     

     

      Sprawdź jak pracujemy nad Twoimi produktami.

                        

        Kontakt z Właścicielami Firmy WATS

        Jeśli chcesz przekazać ważne informacje, które mogą wpływać na funkcjonowanie i rozwój WATS zachęcamy do kontaktu osobistego z właścicielami.

        KLIKNIJ ABY WYSŁAĆ MAILA DO WŁAŚCICIELA FIRMY

        Dziękujemy za wszelkie przesłane uwagi!