Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Produkcja środków biobójczych 

Działamy na polskim rynku już od wielu lat, a nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie w każdej sytuacji. Oferujemy im produkcję środków biobójczych. Bierzemy na siebie cały proces produkcyjny, od A do Z. To oznacza, że najpierw opracowujemy indywidualną recepturę. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim oczekiwania konkretnego klienta. Następnie nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, opracowują skład, który będzie skuteczny, ale przy tym również bezpieczny w codziennym użytkowaniu.

Środek biobójczy musi przejść rygorystyczne testy, którymi również możemy się zająć. Dopiero po tym może trafić do masowej produkcji. W naszej firmie dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną, a więc proponujemy naszym klientom szybką i kompleksową realizację nawet dużych zamówień. 

Oryginalny design opakowań 

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie z naszej strony. To oznacza, że mogą u nas zamówić również wygodne opakowania o różnej pojemności. Są bezpieczne w użytkowaniu, co jest niezwykle ważne w przypadku środków biobójczych. Dodatkowo nasi pracownicy mogą również zająć się przygotowaniem oryginalnej szaty graficznej na opakowaniu. Będzie ona przyciągać wzrok, a przede wszystkim sprawi, że konsument szybko zacznie identyfikować markę naszego klienta. 

Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Chętnie ustalimy szczegóły współpracy i wybierzemy najlepszy model działania.