Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Wyroby medyczne, dermokosmetyki i farmaceutyki: produkcja

Produkty farmaceutyczne, dermokosmetyki, wyroby medyczne, suplementy i środki wspomagające zdrowie sprzedawane są w sieciach aptek, sklepach medycznych, sklepach zielarskich oraz marketach. Klienci na tego typu produkty stają się coraz lepiej poinformowani i bardziej wymagający. Ich wiedza na temat zdrowia oraz produktów medycznych i farmaceutycznych stale się zwiększa, co prowadzi do wyższych oczekiwań. 

Każdego roku rośnie zainteresowanie konsumentów produktami marek własnych, które zdobywają coraz większe zaufanie klientów w sklepach, drogeriach i aptekach. Producentów i dystrybutorów czeka wyzwanie, by regularnie dostarczać te produkty na półki. 

Rynek stoi przed ogromnym wyzwaniem, ale również przed dużą szansą. Nisza jaka otwiera się dla własnych brendów jest ogroma gdyż jest to doskonały moment, aby zaproponować Klientom produkt własnej marki, który może zastąpić bardziej znany brand o podobnym działaniu, a dodatkowo jest dostępny w atrakcyjnej cenie.

Produkcja pod marką własną (Private Label) wiąże się z dużymi wymaganiami jakościowymi i regulacyjnymi. Każdy typ produktu – czy to kosmetyk, dermokosmetyk, wyrób medyczny czy suplement – wymaga specyficznej dokumentacji, odpowiednich procedur jakościowych i dokładnego nadzoru nad procesem rejestracji oraz produkcji. Wszystko to jest zadaniem producenta. Dzięki temu modelowi współpracy, właściciel marki własnej nie musi angażować się w proces produkcji wyrobów medycznych.

Fabryka Aerozoli i Farmaceutyków WATS oferuje gotowe produkty oznaczone Twoją marką, z kompletną dokumentacją techniczną i wymaganymi certyfikatami zatwierdzonymi przez odpowiednie jednostki notyfikujące, gotowe do sprzedaży.

  Private Label - bezpłatna konsultacja

  Wybierając Wats, masz pewność, że Twoja marka zyska solidnego i innowacyjnego partnera. Razem stworzymy produkty, które wyróżnią się na rynku. Postaw na Wats i rozwijaj swoją markę z sukcesem! 

  Rozpoczniemy od rozmowy - kliknij aby zadzwonić.

  Kliknij tutaj i zamów mailowo bezpłatną kosnulatcję dla Twojej Firmy. 

  Opowiesz nam o swoich celach, klientach, sektorze w którym działasz.oraz o tym jakie efekty chcesz osiągnąć dzięki swojemu kosmetykowi. 

  Twój doświadczony Kreator Produktu poprowadzi Cię krok po kroku. Zobacz jakie etapy wdrożenia masz przed sobą