Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Jakość i rozwój opakowań aerozolowych 

Dbając o poszerzanie oferty pojemników aerozolowych i produkcji atomizerów, priorytetem naszego przedsiębiorstwa nieustannie pozostaje ciągły rozwój. Oznacza on dla nas systematyczne dopracowywanie istniejących rozwiązań i tworzenie nowych – coraz bardziej zaawansowanych, dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynku. Zależy nam na utrzymaniu najwyższych standardów i wysokiej jakości oferowanych produktów, co stanowi integralną część nowoczesnego, w pełni zautomatyzowanego procesu produkcyjnego. Z tego też powodu stale go monitorujemy i optymalizujemy oraz wprowadzamy do niego nowe rozwiązania.

Dysponujemy nowoczesnym systemem oraz zestawem procedur do kontroli jakości. Przeprowadzamy szczegółową kontrolę jakości każdego produktu, złożoną z trzech etapów. Pierwszy etap to kontrola wstępna, która dotyczy surowców, materiałów i sprzętu do produkcji. Kontrola międzyprocesowa służy jak najszybszemu zdiagnozowaniu potencjalnej wady i eliminacji opakowania z dalszych procesów produkcyjnych. Etap trzeci to kontrola końcowa, która służy ocenie gotowego produktu. W przypadku opakowań aerozolowych kontroli podlegają m.in.: rozmiar i kształt, kolor, szczelność opakowania. Tym samym dokładamy wszelkich starań, aby naszą fabrykę opuszczały wyłącznie te produkty, które są zgodne ze specyfikacją producenta oraz oczekiwaniami Klientów. Dla nas oznacza to również długofalowe zmniejszenie kosztów produkcji za sprawą eliminacji potencjalnie wadliwych materiałów, które nie będą wykorzystane oraz usterek produkcyjnych, które zostaną wykryte odpowiednio wcześnie, zanim produkty opuszczą mury fabryki. To wszystko sprawia, że nasze linie produkcyjne działają bez przestojów.

Zespół specjalistów wspierany przez naukowców z dziedziny farmaceutyki, kosmetologii, technologii, chemii oraz ścisła współpraca z uczelniami technicznymi i medycznymi, owocuje skutecznymi wdrożeniami nawet skomplikowanych receptur. Unowocześnione, własne laboratorium badawcze, z wysokospecjalistycznym oprzyrządowaniem to atut fabryki aerozoli WATS, który wyróżnia firmę na tle producentów polskich.

Zautomatyzowane napełnianie puszek aerozolowych

W naszej fabryce stawiamy na ciągły rozwój, dzięki czemu możemy proponować naszym Klientom najlepsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania. Korzystamy z zaawansowanych technologicznie urządzeń, a więc gwarantujemy nie tylko szybkość, ale również wysoką precyzję produkcji, zapewniając najwyższą jakość produktów. Zautomatyzowane napełnianie puszek aerozolowych to jedna z technologii, która pozwala na szybsze realizowanie poszczególnych zamówień. Specjalna maszyna, wyposażona w wielofunkcyjne elementy, płucze, napełnia i zgrzewa puszki. Po wtłoczeniu do nich gazu nośnego, dzięki któremu produkt będzie mógł być rozpylany, maszyna zamyka puszki. Ten rodzaj technologii napełniania znacząco usprawnia proces produkcji. Dużym atutem takiego rozwiązania jest przede wszystkim to, że bez trudu radzimy sobie z napełnianiem nawet bardzo licznych serii w krótkim czasie. Co więcej, prędkość napełniania idzie w parze z jego wyjątkową precyzją. Dbamy zarówno o jakość produktów umieszczanych w puszkach, jak i o jakość samych puszek.
W przypadku aerozolu – jakakolwiek nieszczelność puszki spowoduje, że będzie on nieużyteczny.
Ponadto zawsze staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. To oznacza, że wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, podejmując się tworzenia wyjątkowych, specjalistycznych receptur od zera, bądź jedynie modyfikując te dostarczone przez Klienta.