Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Producent aerozoli

    Wygodna forma aerozolu ułatwia rozpraszanie produktów. Jako producent aerozoli oferujemy szeroki wybór opakowań, dostosowany do produktu oraz pozwalający na ergonomicznej użytkowanie towaru. Aerozole znajdują zastosowanie zarówno w kosmetykach, wyrobach medycznych jak i artykułach chemii gospodarczej.

     


    Usługowe napełnianie aerozoli 


    Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją aerozoli i usługowym napełnianiem pojemników aerozolowych. W wygodną formę opakowania aerozolowego możemy zapakować kosmetyki, artykuły fryzjerskie, autokosmetyki, produkty chemii domowej i środki biobójcze.


    Aerozole produkujemy w różnych formach współpracy – możemy zająć się kompleksowym opracowaniem receptury według pomysłu Klienta, produkcją na podstawie komponentów produktu lub napełnianiem dostarczonych opakowań. Własne laboratorium, park maszynowy i magazyny pozwalają na konfekcjonowanie kosmetyków, także wyprodukowanych jako marki własne Klientów. Zapewniamy doradztwo w zakresie pakowania produktów – możemy dołączać próbki i gratisy, etykietować je, tworzyć zestawy i multipaki. Ponieważ nasze działania są wspierane długoletnią współpracą z zaufanymi partnerami biznesowymi – dostawcami półproduktów i surowców z całego świata, możemy pozwolić sobie na oferowanie elastyczności w zakresie czasu realizacji zamówień.