Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Producent opakowań aerozolowych

Zajmujemy się produkcją opakowań aerozolowych, które są popularne ze względu na wygodę użytkowania, wydajność oraz możliwość zastosowania w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystujemy je do pakowania chemii gospodarczej (np. odświeżaczy powietrza w sprayu, środków do pielęgnacji mebli i czyszczenia urządzeń AGD/RTV), kosmetyków (dezodorantów, lakierów do włosów, pianek do golenia, olejków pielęgnacyjnych w sprayu) czy chemii samochodowej (odmrażaczy do zamków, smarów, rozmaitych preparatów czyszczących) a także w produkcji środków owadobójczych.


Nasza linia produkcyjna jest stale unowocześniana, dzięki czemu możemy dostarczać klientom nowe kształty i formy opakowań. Pojemniki z aerozolami w puszkach przechodzą bieżącą kontrolę ciśnienia. Oferujemy szeroką gamę produkowanych w naszej fabryce opakowań aerozolowych. Klientom poszukującym innowacyjnych rozwiązań dla marek własnych i private label możemy wyprodukować opakowania odpowiednie do parametrów technicznych.

W naszym asortymencie znajdują się: 

  • opakowania produkowane w technologii tradycyjnej (z gazem pędnym) oraz Bag-On-Valve (BOV),
  • opakowania o pojemności od 30 ml do 750 ml,
  • różne materiały wykonania: puszki aerozolowe stalowe, aluminiowe lub PET,
  • zróżnicowana średnica puszek: od 35 mm do 65 mm.

Możemy również dopasować wykończenie opakowania z wielu produkowanych przez nas: 

  • zamknięć, 
  • główek rozpyłowych, 
  • Spray Capów, 
  • główkonasadek, 
  • zaworów. 

Część rozpylającą aerozol dobieramy do oczekiwań klienta, właściwości produktu oraz sposobu jego wykorzystywania i użytkowania. 


Normy opakowań aerozolowych


Usługowe napełnianie aerozoli musi przebiegać według ściśle określonych standardów i restrykcyjnych norm. Niezwykle istotne dla procesu produkcji aerozoli są nowoczesne technologie, wykorzystujące wodę, spirytus i sprężone powietrze. Fabryki aerozoli muszą współpracować z ośrodkami badawczymi i laboratoriami, które weryfikują produkcję w zgodzie ze środowiskiem. W naszym przedsiębiorstwie laboratoria przestrzegają najwyższych standardów jakości, które są integralną częścią nie tylko samego produkowania, ale także indywidualnych ustaleń z Klientami. W naszej działalności zwracamy uwagę na środowisko i dobro człowieka jednocześnie.