Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Aerozole – produkcja private label & white label

Aerozole – produkcja private label & white label. Usługi w segmencie private label to nasza specjalność. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w ramach której produkujemy aerozole pod marką własną Klienta od A do Z. Grono Klientów powierzających produkcję właśnie nam sukcesywnie się powiększa, co świadczy o tym, że jesteśmy w stanie doskonale sprostać zadaniom stawianym nam przez Inwestorów. Rozbudowana linia produkcyjna i zespół zaangażowanych specjalistów, wspierających Klientów na każdym etapie produkcji sprawiły, że jesteśmy cenionym na rynku aerozolowym producentem marek własnych.

Założenia produkcyjne marki własnej

WATS zapewnia doradztwo w zakresie doboru receptury, opakowań, zaworów oraz propelentu. Przed rozpoczęciem seryjnej produkcji przedstawiamy do akceptacji próbki aerozoli, a następnie zlecamy wykonanie puszek. Gotowe wyroby dostarczamy do Klientów z całej Europy we współpracy z doświadczonymi spedytorami. Jesteśmy wprawieni w transporcie aerozoli i tworzeniu planów logistycznych, dlatego zamówienia zawsze docierają do Klientów w wyznaczonym terminie.

• opakowanie aerozolowe – współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi w wieloletniej praktyce producentami puszek, dlatego jesteśmy pewni najwyższej jakości ich wykonania,

• receptura – do napełniania aerozoli wykorzystujemy wsady dostarczone przez Klienta lub tworzymy nową, unikalną recepturę we współpracy z najlepszymi technologami,

• nadruki, oznaczenia, etykiety – na życzenie Klienta zapewniamy przygotowywanie graficzne i merytoryczne etykiet oraz projektów opakowań. Technolog przygotowuje teksty obowiązkowe, ostrzeżenia i piktogramy niezbędne dla danego produktu. Grafika jest weryfikowana i sprawdzana pod kątem zgodności z przepisami o wyrobach aerozolowych.

Minimum produkcyjne dla wyrobów z litografią nadrukowaną bezpośrednio na puszkę aerozolową: od 12 000 do 30 000 szt. – w zależności od wielkości i rodzaju opakowania.

Minimum produkcyjne dla wyrobów z etykietą wynosi 5 000 szt., niezależnie od rodzaju i wielkości opakowania.

    Przykładowe portfolio produktów Private Label & White Label

    Pod marką Klienta, z etykietą personalizowaną, z logo i pełną grafiką - dostosowaną przez naszych doradców do wymogów rejestracyjnych, prawnych i przepisów unijnych.

    Gotowe receptury oddajemy w ręce naszych klientów z założeniem błyskawicznego wdrożenia - czas nawet 3 tygodnie od akceptacji próbki wzorcowej. 

    Sprawdź przykładowe portfolio produktów pod własną marką Private Label & White Label - KLIK.