Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Oferta fabryki aerozoli

    Oferujemy szeroki wachlarz usług: od napełnienia powierzonego wsadu lub opracowania dedykowanej receptury na zamówiony artykuł, po dostarczanie gotowego do sprzedaży produktu.   Oferujemy także produkcję kontaktową. Każdy etap projektu realizowanego w naszej fabryce wiąże się z gwarancją bezpłatnych porad specjalistów. 


    Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi. Do grona naszych Klientów należą sieci handlowe, dla których produkujemy aerozole pod marką własną, firmy   farmaceutyczne i kosmetyczne oraz producenci artykułów z branży chemicznej i motoryzacyjnej. Dzięki własnemu laboratorium i pracy działu rozwoju, ulepszamy napełnianie sprayów i produkcję opakowań aerozolowych. Nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy gwarantuje ciągłość produkcji.   


    Zajmujemy się produkcją kosmetyków (także specjalistycznych, jak na przykład fryzjerskich lub pielęgnacji karoserii i szyb samochodowych), chemii domowej, środków biobójczych oraz zautomatyzowanym napełnianiem kartonów puszek i sprayów. Dla naszych klientów, chcących dystrybuować aerozole pod własną marką, przygotowaliśmy usługę private label.

    Produkujemy atomizery, aerozole i spraye

    Naszą specjalnością jest produkcja aerozoli i atomizerów, którą zajmujemy się od początku funkcjonowania firmy. Stale ulepszamy opakowania i sposoby napełnia sprayów, aby charakteryzowały się one ergonomią i wygodą użytkowania. Nowoczesne linie produkcyjne i zespół doświadczonych technologów pozwoliły nam na wprowadzenie do oferty   usług produkcji kosmetyków, chemii specjalistycznej i domowej. Dzięki temu możemy docierać do szerokiego grona odbiorców sprawdzonymi recepturami produktów.