Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Producent kosmetyków

  Naszym zadaniem jest pomoc przy wprowadzeniu do obrotu, stworzeniu receptury i produkcja kosmetyków. Zdobyte doświadczenie, własne laboratorium badawcze i możliwości zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych pozwalają na produkcję dezodorantów, kremów, emulsji i pozostałych wyrobów kosmetycznych.   


  Zajmujemy się produkcją kosmetyków w opakowaniach aerozolowych, atomizerach i puszkach. Oferujemy wsparcie przy opracowaniu receptury i przeprowadzenia wymaganych testów, przygotowanie dokumentacji i pomoc w procesie rejestracji produktów. Oferujemy także magazynowanie kosmetyków oraz współpracę graficzną przy tworzeniu opakowań.   Dokładamy wszelkich starań, aby opakowanie wyprodukowanego kosmetyku było estetyczne i funkcjonalne. 


  Zastosowanie aerozoli i atomizerów w kosmetykach pozwala na lepszą wydajność produktu i chronią przed przypadkowym rozlaniem. Wygodne opakowania typu air less pozwalają na zużycie całego produktu. Rozpylacze typu trigger, pompki i opakowania pianotwórcze pozwalają na szerokie zastosowanie - szczególnie docenią to osoby korzystające zawodowo z profesjonalnych kosmetyków. 


  Jak zamówić produkcję kosmetyków fryzjerskich? 


  Zajmujemy się produkcją kosmetyków fryzjerskich, których unikalna receptura zapewnia lepsze utrzymywanie się na włosach. Produkty mogą być następnie sprzedawane w salonach fryzjerskich lub dopuszczone do szerszej sprzedaży – jest to zależne od decyzji Klienta. 


  Produkcja kosmetyków fryzjerskich może odbywać się według trzech rozwiązań:

  • dopasowanie receptury kosmetyku przekazanej przez Klienta – do obwiązujących norm i obostrzeń,
  • opracowanie nowej receptury produktu na podstawie pomysłu Klienta – zaadaptowanie kosmetyku, 
  •  przygotowanie nowej receptury dla wyrobu kosmetycznego i pomoc   przy przeprowadzeniu testów w laboratorium badawczym.