Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Technologia WATS

    Nasza firma dysponuje innowacyjnymi, w pełni zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi, pozwalającymi na realizację zamówień w wysokości 5 tys. sztuk. Pomimo wprowadzonej automatyki w dziale produkcji, przeprowadzamy regularne kontrole, które pozwalają na zagwarantowanie Klientom minimum braków. Waga, ciśnienie i szczelność opakowań aerozolowych spełniają określone wymogi. 


    Zaawansowana technologia naszej fabryki przejawia się także w doradztwie przy wprowadzaniu produktu na rynek – pomagamy w procesach rejestracyjnych. Korzystamy ze stale aktualizowanej bazy substancji dozwolonych do stosowania.


    Stosujemy się do procedur odpowiedzialności społecznej i ekologicznej przez wdrożenie procedur zmierzających do ograniczania produkcji odpadów i korzystania z odnawialnych źródeł energii. Stosujemy surowce pochodzące z recyklingu.


    Wady i zalety opakowań aerozolowych 


    Opakowania aerozolowe pozwalają na wygodne korzystanie z produktu. Najczęściej przyjmują postać napełnionej pod ciśnieniem puszki, w której wygodnie można zamknąć pianki, spraye, politury czy sprężone powietrze. Idealnie sprawdzą się w produktach do pielęgnacji samochodu (autokosmetyki), kosmetykach i chemii gospodarczej. Lekkość i odporność opakowań, a także łatwość w ich konfekcjonowaniu pozwala na szerokie zastosowanie w produkcji – także produktów specjalistycznych, jak środki techniczne i komputerowe lub kosmetyki fryzjerskie.