Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Produkcja chemii gospodarczej

    Zajmujemy się produkcją chemii gospodarczej. Środki czyszczące i do sprzątania przechodzą w naszym laboratorium badawczym teksty potwierdzające ich skuteczność. Istnieje możliwość wyprodukowania ich jako marek własnych. W naszej fabryce aerozoli zajmujemy się produkcją atomizerów [], które znajdują zastosowanie w odświeżaczach powietrza, preparatach biobójczych czy nawet produktach weterynaryjnych. 


    Produkty w aerozolu doskonale nadają się do codziennych zabiegów czyszczących tapicerkę meblową, okna czy urządzenia kuchenne. Preparaty biobójcze posiadają kartę charakterystyki oraz pozwolenie na wprowadzenie do obrotu zgodne z Ustawą o produktach biobójczych. Wszystkie artykuły tworzone są przy pełnym wsparciu specjalistów: w zakresie receptur, dokumentacji oraz na życzenie – opracowania graficznego. Umożliwiamy pakowanie i konfekcjonowanie wyprodukowanej chemii domowej. 


    Chemia domowa pod marką własną Klienta 


    Specjalizujemy się również w produkcji chemii domowej, wykorzystywanej codziennie w każdym gospodarstwie domowym. Dostosujemy recepturę do potrzeb Klienta – zadbamy zarówno o blaty kuchenne, podłogi, jak i odświeżacze powietrza, przygotujemy również gotowy do wprowadzenia na rynek pomysł na płyn do płukania tkanin. Wygodna forma dozowników ułatwi użytkowanie produktów, a atomizer pozwoli dotrzeć  artykułom w każdy dedykowany zakamarek. Wszystkie wyprodukowane w WATS produkty chemii domowej przechodzą testy laboratoryjne.