Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Konfekcjonowanie kosmetyków

Konfekcjonowanie kosmetyków jest procesem bardzo często realizowanym nie przez samych producentów, ale przez zewnętrzne firmy, które zajmują się pakowaniem oraz magazynowaniem kosmetyków czy chemii gospodarczej albo domowej. W naszym przedsiębiorstwie świadczymy tego typu usługi. Jesteśmy w stanie nie tylko wyprodukować dany środek, ale również podejmujemy się realizacji zleceń, polegających na samym pakowania określonych produktów. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy różnorodne opakowania, a więc pojemniki aerozolowe, puszki czy atomizery. Są one różnej wielkości i kształtu. Wszystkie charakteryzują się późniejszą łatwością użytkowania. Co ważne, korzystamy nie tylko z gotowych projektów opakowań, ale również możemy stworzyć własne, wedle indywidualnych potrzeb konkretnego klienta.

Bezpieczeństwo i wysoki standard higieny

Klienci, którzy korzystają z naszych usług mogą przede wszystkim liczyć na zachowanie maksimum bezpieczeństwa. W naszej fabryce dbamy o utrzymanie najwyższych standardów, dzięki czemu możemy zaoferować klientom pełną satysfakcję. Nasze opakowania są zaprojektowane w taki sposób, żeby umożliwiały wykorzystanie danego produktu do samego końca. Ponadto są bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu. Warto oddać kwestię pakowania oraz magazynowania danych towarów właśnie naszej firmie, ponieważ specjalizujemy się w tym już od wielu lat. Dużym atutem jest także, że posiadamy bardzo nowoczesne linie produkcyjne, które są w dużej mierze zautomatyzowane, co pozwala na dużą oszczędność czasu.

Konfekcjonowanie olejków

Konfekcjonowanie olejków to jedna z usług, jakie świadczymy. Jest to ostatni etap ich produkcji. Możemy zająć się porcjowaniem właściwych ilości konkretnego produktu czy pakowaniem w opakowania jednostkowe, a także zbiorcze.

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb konkretnego klienta, a więc stawiamy na właściwe posortowanie produktów, według oczekiwań, a przede wszystkim w zgodzie z etykietowaniem i kategoriami olejków. Zajmujemy się również oznaczaniem nazw opakowań. Bardzo ważne jest umieszczenie odpowiednich informacji o składzie produktu. Skupiamy się m.in. na dacie ważności, numerach partii, funkcjach danego produktu, a także na środkach ostrożności, które należy zachować w trakcie użytkowania olejku.

Gotowe, a także właściwie oznaczone olejki, możemy zapakować i właściwie przygotować do transportu. Wykorzystujemy do tego celu głównie kartony albo inne opakowania zbiorcze, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas przewożenia towarów.