Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Konfekcjonowanie kosmetyków

Konfekcjonowanie kosmetyków polega na przygotowaniu ich do sprzedaży. W jego skład wchodzi pakowanie albo przepakowywanie (co-packing) gotowych produktów (lub porcjowanie ich odpowiednich ilości) do pojemników jednostkowych i/lub zbiorczych, etykietowanie, znakowanie (np. kodami kreskowymi), magazynowanie oraz transport. Konfekcjonowanie może również obejmować foliowanie oraz insertowanie produktów. Insertowanie polega na dołączeniu innego produktu do produktu głównego.  Ten zabieg wykorzystywany jest zwykle w ramach akcji promocyjnych.

Konfekcjonowanie jest procesem bardzo często realizowanym nie przez samych producentów, ale przez zewnętrzne firmy, które zajmują się pakowaniem oraz magazynowaniem kosmetyków czy chemii gospodarczej albo domowej. W naszym przedsiębiorstwie świadczymy tego typu usługi. Jesteśmy w stanie nie tylko wyprodukować dany środek, ale również podejmujemy się realizacji zleceń, polegających na samym pakowaniu określonych produktów.

Wybór odpowiedniej metody konfekcjonowania kosmetyków zależy od 3 czynników: rodzaju produktu, rodzaju opakowania i planowanej metody dystrybucji. Jako producent aerozoli w puszkach do dyspozycji naszych Klientów oddajemy różnorodne opakowania. Największym zainteresowaniem cieszą się pojemniki aerozolowe, puszki czy atomizery. Są one różnej wielkości i kształtu. Wszystkie charakteryzują się późniejszą łatwością użytkowania. Co ważne, korzystamy nie tylko z gotowych projektów opakowań, ale również możemy stworzyć własne, wedle indywidualnych potrzeb konkretnego Klienta. Oprócz ochrony produktu przed czynnikami zewnętrznymi, opakowanie spełnia jeszcze inną, ważną funkcję. Kiedy jest atrakcyjnie zaprojektowane – przyciąga uwagę konsumenta oraz budzi pozytywne skojarzenia z daną marką. Wpływa zatem na sukces sprzedażowy produktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą wybór satysfakcjonującego rozwiązania.

 

Bezpieczeństwo i wysoki standard higieny

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, mogą przede wszystkim liczyć na zachowanie maksimum bezpieczeństwa. W naszej fabryce dbamy o utrzymanie najwyższych standardów, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom pełną satysfakcję. Proces konfekcjonowania kosmetyków odbywa się warunkach zgodnych z obowiązującymi przepisami. Przebiega w odpowiedniej temperaturze i pod nadzorem wykwalifikowanej kadry. Produkcja kosmetyków to zarówno nasza pasja, jak i najbardziej rozwinięta specjalność. Dokładamy starań, aby odbywała się na jak najwyższym poziomie jakości. Dotyczy to również konfekcjonowania kosmetyków.

Nasze opakowania są zaprojektowane w taki sposób, żeby umożliwiały wykorzystanie danego produktu do samego końca. Ponadto są bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu. Warto oddać kwestię pakowania oraz magazynowania danych towarów właśnie naszej firmie, ponieważ specjalizujemy się w tym już od wielu lat. Dużym atutem jest także, że posiadamy bardzo nowoczesne linie produkcyjne, które są w dużej mierze zautomatyzowane, co pozwala na sporą oszczędność czasu.

 

Konfekcjonowanie olejków

Konfekcjonowanie olejków to jedna z usług, jakie świadczymy. Jest to ostatni etap ich produkcji. Możemy zająć się porcjowaniem właściwych ilości konkretnego produktu czy pakowaniem w opakowania jednostkowe, a także zbiorcze.

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb konkretnego Klienta, a więc stawiamy na właściwe posortowanie produktów, według oczekiwań, a przede wszystkim w zgodzie z etykietowaniem i kategoriami olejków. Zajmujemy się również oznaczaniem nazw opakowań. Bardzo ważne jest umieszczenie odpowiednich informacji o składzie produktu. Skupiamy się m.in. na dacie ważności, numerach partii, funkcjach danego produktu, a także na środkach ostrożności, które należy zachować w trakcie użytkowania olejku.

Gotowe, a także właściwie oznaczone olejki, możemy zapakować i właściwie przygotować do transportu. Wykorzystujemy do tego celu głównie kartony albo inne opakowania zbiorcze, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas przewożenia towarów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki obecności w branży od lat osiemdziesiątych gwarantujemy wysoką jakość konfekcjonowania kosmetyków. Kiedy zlecisz nam tą usługę – zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na specjalistyczne maszyny i kadrę. Zaoszczędzisz także czas, który musiałbyś wygospodarować na przygotowanie produktu do sprzedaży. Ponadto nie będzie Ci potrzebne specjalne miejsce, w którym odbywałby się proces pakowania.