Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Napełnianie pojemników ciśnieniowych

  W naszej firmie dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. To właśnie dlatego realizowane przez nas napełnianie pojemników ciśnieniowych odbywa się w odpowiednich warunkach. Polityka proekologiczna jest jednym z filarów naszej działalności. Pamiętamy o środowisku na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i transportu. Jednym z przykładowych działań, jakie podejmujemy na rzecz środowiska, jest napełnianie pojemników ciśnieniowych według technologii Bag-On-Valwe (BOV). Oznacza to, że do produkcji aerozoli wykorzystujemy wyłącznie czyste sprężone powietrze. Eliminujemy przy tym wszelkie szkodliwe składniki i odpady. Skupiamy się na tworzywach, które można poddać recyklingowi. Stawiamy na bardzo wygodną formę aerozolu, co podczas użytkowania znacząco ułatwia rozpraszanie produktów. Dzięki naszej nowoczesnej linii produkcyjnej proces napełniania puszek pod ciśnieniem zachodzi automatycznie i gwarantuje zamierzony efekt, m.in. w postaci całkowitej szczelności pojemnika. Nawet najmniejsza nieszczelność puszek aerozolowych

  spowoduje bowiem, że aerozol straci swoje właściwości i jego rozpylenie będzie niemożliwe.

  Dużym atutem naszej oferty jest również to, że zawsze proponujemy naszym Klientom bardzo szeroki wybór opakowań w różnych kształtach oraz rozmiarach. Dzięki temu mogą oni swobodnie postawić na produkt, który najbardziej trafia w ich gust i spełnia najwyższe standardy. Jednak przede wszystkim opakowanie musi być właściwie dostosowane do danego produktu. To ważne, ponieważ pozwala na odpowiednie użytkowanie sprayu. Nasi specjaliści podpowiadają najlepsze rozwiązania, oferując fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia.

   

  Napełnianie sprayów

  Napełnianie sprayów realizujemy w naszej fabryce w Mysłowicach. Podczas tego procesu dbamy o to, żeby produkt w późniejszym czasie charakteryzował się jak najbardziej wygodnym użytkowaniem. Dzięki technologii Bag-On-Valwe (BOV) Klienci mogą opróżnić zawartość opakowania nawet w 99%, co oznacza, że nasze produkty można zużyć do końca. Ponadto aerozole nie zacinają się podczas ich użytkowania, gdyż technologia ta zapewnia stałe ciśnienie i siłę rozpylania. Umożliwia także rozpraszanie produktu w różnych pozycjach. Nasze nowoczesne linie aerozolowe zapewniają pełną automatyzację procesu nabijania spray zyskuje trwałe opakowanie i można go z łatwością aplikować.

  Na co dzień zajmujemy się też pakowaniem różnorodnych produktów: kosmetyków, wyrobów medycznych, ale również artykułów chemii gospodarczej i domowej. Do każdego z zamówień podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając Klientom w pełni kompleksową obsługę.