Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Wytwórnia aerozoli

Produkujemy aerozole już od 1986 roku. W tym czasie udało się nam opracować skuteczne techniki pracy, które są zgodne z obowiązującymi normami. Co ważne, na co dzień korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom dostęp do produktów, które są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, a przy tym również wydajne. Odpowiednio dobrane opakowania zabezpieczają preparaty przed dostępem światła, powietrza oraz wilgoci.

Dużym atutem jest również to, że nasze produkty mogą być wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Można do nich z powodzeniem zaliczyć chemię gospodarczą, a więc różnego typu odświeżacze powietrza, środki do pielęgnacji mebli oraz czyszczenia urządzeń AGD i RTV. Na co dzień zajmujemy się również produkcją kosmetyków takich jak: dezodoranty, lakiery do włosów, pianki koloryzujące, pianki do golenia. Jesteśmy też producentem chemii samochodowej, m.in.: pianek do czyszczenia tapicerki, środków do dezynfekcji klimatyzacji, smarów czy preparatów konserwujących.

Producent aerozoli w specjalistycznych puszkach aerozolowych

Opakowania aerozolowe to najczęściej metalowe puszki napełniane pod ciśnieniem. Są one najbardziej popularne głównie ze względu na wytrzymałość mechaniczną, dzięki której możemy napełnić wnętrze puszki bardzo wysokim ciśnieniem. Jako producent aerozoli w puszkach aerozolowych dbamy o to, żeby nasze linie produkcyjne były nieustannie unowocześniane, dzięki czemu oferujemy naszym Klientom produkty wysokiej jakości, a do tego jesteśmy również w stanie sprostać ich wymaganiom wielkonakładowym. W krótkim czasie możemy wyprodukować kilka tysięcy produktów. Oferujemy też realizację krótkich serii produkcji.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne opakowania aerozolowe, takie jak puszki, zawory, główki oraz nasadki. Zawsze stawiamy przede wszystkim na dobór odpowiedniego opakowania, które jest dostosowane do właściwości danego produktu.

W naszym asortymencie znajdują się także usługi konfekcjonowania kosmetyków i dowolnych produktów w:

  • opakowania produkowane w technologii tradycyjnej (z gazem pędnym) oraz Bag-On-Valve (BOV),

  • opakowania o pojemności od 30 ml do 750 ml,

  • różne materiały wykonania: puszki aerozolowe stalowe, aluminiowe 

Oferujemy zróżnicowaną średnicę puszek: od 35 mm do 65 mm.

 

Możemy również dopasować wykończenie opakowania z wielu dostępnych dla Klientów:

  • zamknięć,

  • główek rozpyłowych,

  • spray capów,

  • główkonasadek,

  • zaworów.

Część rozpylającą aerozol dobieramy zależnie od oczekiwań Klienta, właściwości produktu oraz sposobu jego wykorzystywania i użytkowania. Każdy produkt i jego komponenty przechodzą w fabryce aerozoli WATS trójetapową kontrolę jakości.

 

Normy opakowań – puszki aerozolowe

Napełnianie puszek aerozolowych musi przebiegać według ściśle określonych standardów i restrykcyjnych norm. Normy te są co jakiś czas udoskonalane, zatem producenci muszą na bieżąco śledzić wytyczne. Puszki poddajemy m.in. kontroli ciśnienia, wytrzymałości i szczelności. Warto pamiętać, że przypadkowy wyciek gazu w tego typu produktach może doprowadzić do pożaru. Niezwykle istotne dla procesu produkcji aerozoli są nowoczesne technologie, wykorzystujące wodę, spirytus i sprężone powietrze. Fabryka aerozoli WATS współpracuje z ośrodkami badawczymi i laboratoriami, które weryfikują produkcję w zgodzie z rygorystycznymi normami jakościowymi oraz ze szczególnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Stosujemy się do wszystkich norm związanych z bezpieczeństwem użytkowania produktu, dotyczących m.in.: wymiarów główek pojemników, zaworów czy nasadek oraz usługowego napełniania aerozoli.

W naszym przedsiębiorstwie laboratoria przestrzegają najwyższych standardów jakości, które są integralną częścią nie tylko samego procesu produkowania, ale także indywidualnych ustaleń z Klientami. W naszej działalności zwracamy uwagę na środowisko i dobro człowieka. W każdym procesie i na każdym etapie wdrożenia produktu priorytetem jest troska o zrównoważony rozwój i ekologiczne korzystanie z zasobów. Nasza firma otrzymała certyfikaty potwierdzające jakość produkcji zgodną z normą ISO 22716 GMP (Good Manufacturing Practises). Oznacza to, że swoje działania opieramy na wytycznych dotyczących: procesu produkcji, sprzętu, surowców i opakowań, fachowego personelu, stosownie wyposażonego laboratorium kontroli jakości oraz specjalistycznej dokumentacji.