Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Producent marki własnej

Wiedza, doświadczenie w produkowaniu aerozoli i nowocześnie wyposażona fabryka sprawiły, że jako producent marki własnej oferujemy wysokiej jakości artykuły i usługi z zakresu Private Label i White Label.  Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w ramach której produkujemy aerozole pod marką własną Klienta.

W przypadku oferty Private Label Klient zazwyczaj decyduje o tym, co będzie zawierać produkt, jak będzie wyglądać jego opakowanie i etykieta. To Klient jest ekspertem od produktu. Warto dodać, że rozbudowana linia produkcyjna i zespół zaangażowanych specjalistów odpowiadających za produkcję Private Label sprawiają, że wytwarzamy wysokiej jakości kosmetyki fryzjerskie i aerozole w puszkach. Jesteśmy też wiodącym producentem chemii gospodarczej.

W ramach produkcji White Label nasi eksperci określają skład produktu i rodzaj jego opakowania, zaś Klient wskazuje, jak będzie wyglądać etykieta. Dokonuje jej personalizacji, zgodnie z własnym pomysłem, logo, identyfikacją wizualną. To rozwiązanie jest korzystne, gdy Klient nie jest ekspertem od produktu, jednak potrzebuje go w krótkim czasie oraz chce w łatwy sposób poszerzyć swój asortyment i szybko wejść na rynek.

Zarówno w przypadku Private Label, jak i White Label oferujemy specjalistyczne doradztwo.

Jak działa Private Label?

Oferując przygotowanie marek własnych, czyli Private Label, na zlecenie Klientów wykonujemy  m.in. produkcję kremów, perfum i wód toaletowych, szamponów i odżywek, produktów weterynaryjnych i technicznych. W zależności od potrzeb Klienta zapewniamy doradztwo w zakresie doboru receptury, opakowań, zaworów oraz propelentu (gazu wytłaczającego).

Przed rozpoczęciem seryjnej produkcji przedstawiamy do akceptacji Klienta próbki, a następnie zlecamy napełnianie sprayów lub produkcję innych opakowań aerozolowych. Gotowe wyroby dostarczamy do Klientów z całej Europy we współpracy z doświadczonymi spedytorami.

W zakres współpracy nad produkcją Private Label wchodzi opakowanie aerozolowe i receptura, zaś nadruki, oznaczenia lub etykiety możemy zaprojektować na życzenie.  Grafika jest weryfikowana i sprawdzana pod kątem zgodności z przepisami o wyrobach aerozolowych. Dodatkowo, technolog przygotowuje teksty obowiązkowe, ostrzeżenia i piktogramy niezbędne dla danego produktu.

Minimum produkcyjne dla wyrobów z litografią nadrukowaną bezpośrednio na puszkę aerozolową wynosi od 12 do 30 tys. szt. – w zależności od wielkości i rodzaju opakowania. Minimalny nakład produkcji dla wyrobów z etykietą wynosi 5 tys. szt., niezależnie od rodzaju i wielkości opakowania.

  Zalety produkcji kosmetyków pod marką własną

  Rosnąca świadomość konsumentów przyczyniła się do rozwoju produkcji kosmetyków pod marką własną. Obecnie są one bowiem kojarzone z dobrą jakością wynikającą z doświadczenia i know-how firmy, która wprowadziła je na rynek. Ponadto ich atutem jest niższa cena – w porównaniu do cen produktów bardziej rozpoznawalnych marek. Nasza oferta kosmetyków pod marką własną obejmuje m.in. artykuły w formie aerozolu i opakowaniach typu: butelki, słoiki, tuby, puszki stalowe oraz aluminiowe. W asortymencie znajdują się m.in. butelki z pompką, atomizerem, triggerem czy nakrętką typu flip-top.

  Decydując się na sprzedaż artykułów wyprodukowanych jako marka własna, można przeznaczyć większą część budżetu na marketing i obsługę Klienta. Własna produkcja wymaga bowiem dużych nakładów finansowych i zwiększa koszty wprowadzenia produktu do sprzedaży. W produkty Private Label wliczane są już koszty receptur, badań laboratoryjnych lub pozwoleń na dopuszczenie do sprzedaży. Zlecenie nam produkcji kosmetyków pod marką własną minimalizuje również potencjalne błędy podczas ich wytwarzania oraz zapewnia im wysoką jakość.

  Gotowe receptury oddajemy w ręce naszych Klientów z założeniem błyskawicznego wdrożenia – czas wynosi nawet 3 tygodnie od akceptacji próbki wzorcowej.

   

  Sprawdź przykładowe portfolio produktów pod własną marką Private Label & White Label – KLIK.

  Dlaczego warto wybrać nas – jako producenta Private Label?

  Decydując się na współpracę z nami, jako producentem Private Label, zyskasz pewność, że Twoje produkty zostaną nie tylko przygotowane z najwyższą starannością i dokładnością, ale również trafią do dystrybucji sprawnie i szybko. Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz, dlatego w naszej fabryce znajdują się nowoczesne linie produkcyjne, które znacznie usprawniają tworzenie oraz późniejsze pakowanie towarów. Wśród zalet skorzystania z naszych usług, jest przede wszystkim to, że w każdym momencie będziesz mógł postawić na porady naszych wykwalifikowanych ekspertów. Jesteśmy doświadczonym producentem marek własnych i nasza kadra to wyłącznie doświadczeni inżynierowie, którzy znają się na swoim fachu i są do dyspozycji naszych Klientów. Ponadto to właśnie z nimi opracujesz i ustalisz końcową formułę konkretnego produktu. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, koniecznie się z nami skontaktuj. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości.