Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Produkcja chemii domowej

Jedna z naszych specjalności to produkcja chemii domowej, która jest wykorzystywana na co dzień w każdym gospodarstwie domowym. Tworzymy produkty wysokiej jakości, które wyróżniają się na polskim rynku skrupulatnie dobranymi recepturami. Dużym atutem naszej działalności jest przede wszystkim to, że zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze dają z siebie wszystko podczas realizacji poszczególnych zadań. Jesteśmy w stanie stworzyć indywidualną recepturę od zera, bądź zmienić tę dostarczoną pod klienta i dopasować ją do realiów polskiego prawa.

Pakowanie chemii domowej

Tworzymy produkty, które pozwalają utrzymać dom w czystości, a więc różnego rodzaju środki do mycia czy odświeżacze powietrza albo płyny do płukania tkanin. Wszystkie pakujemy w wygodne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu opakowania. Są to przede wszystkim atomizery, które ułatwiają dotarcie poszczególnym artykułów w nawet najdrobniejsze zakamarki. Ponadto opakowania są zaprojektowane w taki sposób, żeby umożliwiały wykorzystanie danego produktu do samego końca, co znacznie zmniejsza marnotrawstwo.

Wszystkie produkty chemii domowej, które tworzymy, przechodzą rygorystyczne testy laboratoryjne. Jest to potwierdzeniem ich bardzo wysokiej jakości.