Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Producent chemii gospodarczej

  Jesteśmy producentem chemii gospodarczej. Znaczna część produktów tego typu jest umieszczana w pojemnikach aerozolowych oraz ma szerokie zastosowanie zarówno w domu, jak i w różnych dziedzinach przemysłu. Środki czyszczące i do sprzątania przechodzą w naszym laboratorium badawczym testy potwierdzające ich skuteczność. Istnieje możliwość wyprodukowania ich jako marek własnych. W naszej fabryce aerozoli zajmujemy się produkcją atomizerów, które są wykorzystywane m.in. w odświeżaczach powietrza, środkach biobójczych czy nawet produktach weterynaryjnych. Bycie producentem chemii gospodarczej oznacza w naszym przypadku także możliwość pakowania i konfekcjonowania wyprodukowanych towarów. Dzięki temu nasze usługi cechuje zarówno wysoka jakość, jak i kompleksowość.

  Chemia gospodarcza – producent godny zaufania

  W asortymencie naszej firmy znajdują się środki do czyszczenia różnych powierzchni, takich jak: meble, okna, szyby, podłogi, dywany i wykładziny. Klienci są zadowoleni z naszych usług, gdyż wybierają chemię gospodarczą od producenta cenionego zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jako wiodący producent aerozoli w puszkach wytwarzamy wysokiej jakości produkty w aerozolu. Z ich pomocą prace porządkowe tj. czyszczenie tapicerki meblowej, mycie okien czy urządzeń kuchennych staje się banalnie proste. Wyprodukowane przez nas artykuły przeznaczone są zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i do zastosowania komercyjnego. W praktyce oznacza to, że z naszej chemii gospodarczej korzystają zarówno panie domu, jak również firmy sprzątające duże powierzchnie biurowe czy magazynowe.

  Wszystkie wytwarzane przez nas preparaty są produkowane przy pełnym wsparciu profesjonalistów, zarówno w zakresie unikalnych receptur, jak i zgodnej z obowiązującym prawem dokumentacji czy opracowania graficznego opakowań.

  Produkcja chemii domowej

  W ramach usług z zakresu chemii gospodarczej prowadzimy również produkcję chemii domowej. To jedna z naszych specjalności, dzięki której jesteśmy w gronie liderów producentów branży chemiczno-kosmetycznej. Oferujemy m.in.:

  • pianki do czyszczenia kuchni (w tym pianki do piekarnika),
  • pianki do czyszczenia łazienki (umywalek, kabin prysznicowych, toalet, płytek),
  • pianki do czyszczenia okien i luster,
  • pianki do czyszczenia tapicerek skórzanych,
  • politury do mebli,
  • odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów,
  • dezodoranty do obuwia.

   

  Wszystkie te produkty umieszczamy w pojemnikach aluminiowych lub stalowych, z różnymi wariantami wykończenia do wyboru (główka rozpyłowa standardowa lub spray-cap).

  Produkujemy także środki biobójcze. Znajdują one zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak również w przemyśle. Zadaniem preparatów biobójczych jest zwalczanie organizmów, które działają w sposób szkodliwy na zdrowie ludzi oraz zwierząt. Wykorzystuje się je także do zwalczania organizmów działających w sposób szkodliwy na materiały – zarówno te pochodzenia naturalnego, jak również wytworzone w sposób sztuczny. Środki biobójcze zdecydowanie zyskały na znaczeniu w obliczu pandemii COVID-19.


  Do grupy preparatów biobójczych zaliczamy między innymi:

  • produkty do dezynfekcji rąk,
  • produkty do dezynfekcji różnorodnych powierzchni,
  • produkty do dezynfekcji wody,
  • produkty do konserwacji drewna i produktów drewnianych,
  • środki do zwalczania gryzoni,
  • środki do odstraszania owadów.


  Produkcja preparatów biobójczych prowadzona przez naszą firmę podlega przepisom prawnym obowiązującym na rynku Unii Europejskiej. Tak więc podejmując współpracę z nami można mieć pewność, że na nasze produkty uzyskaliśmy odpowiednie pozwolenia.

  Współpraca z doświadczonymi specjalistami

  W naszej firmie zatrudniamy najlepszych, wykwalifikowanych inżynierów, którzy zajmują się m.in. opracowaniem receptur produktów z zakresu chemii gospodarczej czy środków biobójczych. Co ważne, mają oni do dyspozycji najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu pracują precyzyjnie, a zarazem sprawnie i szybko. Dużym atutem naszej działalności jest to, że stawiamy na dostosowywanie się do spersonalizowanych potrzeb naszych Klientów. To pozwala nam cieszyć się ich zaufaniem jako producent Private Label.
  Ponadto oznacza to, że rozpoczęcie produkcji poprzedzamy dokładnym wywiadem, a także wysłuchaniem ich oczekiwań. Dopiero później proponujemy im indywidualne rozwiązania, a w razie takiej potrzeby, modernizujemy je zgodnie z ich wymogami. Po znalezieniu wspólnego mianownika przechodzimy do realizacji zamówienia. Wszystkie te działania sprawiają, że ułatwiamy Klientowi sprawne wejście na rynek.