Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Produkcja dezodorantów

Dbamy o to, żeby zaspokoić potrzeby naszych wszystkich klientów. Produkcja dezodorantów również znajduje się w naszej ofercie. Dbamy o to, żeby przygotowywać unikatowe receptury, które przede wszystkim mają szansę zaistnieć na polskim rynku. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują nad składami w naszym laboratorium. Oczywiście wszystkie kwestie zawsze ustalamy indywidualnie z konkretnym klientem. Możemy stworzyć nawet całą serię kosmetyków, przygotowujemy dezodoranty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Zaawansowane linie produkcyjne 

Na co dzień korzystamy z nowoczesnych metod i zaawansowanych technologii, a więc posiadamy wyspecjalizowane linie produkcyjne, które znacznie usprawniają produkcję dezodorantów, co skraca czas potrzebny na ich przygotowanie. Dodatkowo specjalnie dla naszych klientów przygotowujemy niezbędne testy, aby kosmetyk mógł wejść na rynek. Dzięki temu klient otrzymuje gotowy kosmetyk, który może zacząć sprzedać. Zajmujemy się również niezbędną dokumentacją, a także oferujemy pomoc w zakresie rejestracji dezodorantu. Oferujemy też bezpieczne magazynowanie kosmetyków w odpowiednich warunkach. 

Dodatkowym atutem jest również możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych grafików, którzy tworzą atrakcyjne dla konsumentów opakowania.