Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Producent kosmetyków

  Produkcja kosmetyków to kluczowa specjalizacja naszej firmy. Tworzymy unikalne receptury. Pomagamy przy wprowadzeniu do obrotu produktów kosmetycznych najwyższej jakości. Przeprowadzamy niezbędne badania oraz zgłaszamy produkty do CPNP (Cosmetic Product Notification Portal – Portal  Notyfikacji Produktów Kosmetycznych). Mamy wieloletnie doświadczenie w branży jako producent Private Label. Dzięki własnemu laboratorium badawczemu oraz zaawansowanym technologicznie liniom produkcyjnym jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagającą produkcję dezodorantów, kremów, emulsji i innych wyrobów kosmetycznych.

  Zajmujemy się wytwarzaniem kosmetyków w opakowaniach aerozolowych, atomizerach i puszkach. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie tworzenia produktu. W praktyce oznacza to, że kontrahent może liczyć na naszą pomoc w poniższych kwestiach:

  • opracowanie receptury,
  • przeprowadzenie wymaganych testów,
  • produkcja kosmetyków,
  • przygotowanie dokumentacji,
  • pomoc w procesie rejestracji produktów,
  • magazynowanie kosmetyków,
  • współpraca graficzna przy tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych dla konsumenta opakowań.

  Zapraszamy do współpracy.

   

  Usługowa produkcja kosmetyków

  W naszej firmie usługowa produkcja kosmetyków to codzienność, a przy tym korzystamy jedynie z najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań technologicznych. Nasze linie produkcyjne odpowiadają europejskim standardom, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania. Produkujemy kosmetyki i pakujemy je szybko oraz z zachowaniem najwyższej jakości. Jest to najlepszy sposób na to, żeby zadbać również o potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.

  Mamy bardzo duże doświadczenie w produkcji atomizerów. Zastosowanie aerozoli i atomizerów w produkcji kosmetyków pozwala na uzyskanie lepszej wydajności produktu. Dodatkowo rozwiązania te skutecznie chronią produkty przed przypadkowym rozlaniem. Warto również dodać, że oferowane przez nas opakowania typu airless pozwalają na zużycie całego produktu, co dodatkowo zapobiega marnotrawstwu. Rozpylacze typu trigger, pompki i opakowania pianotwórcze pozwalają na szerokie zastosowanie zarówno w warunkach prywatnych, jak i komercyjnych. Szczególnie docenią to osoby, które w swojej codziennej pracy wykorzystują profesjonalne preparaty kosmetyczne. Tak szeroki zakres oferowanych produktów i usług sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby praktycznie każdego Klienta, który poszukuje producenta kosmetyków do zrealizowania swojego pomysłu biznesowego.

   

  Outsourcing produkcji kosmetyków

  Zajmujemy się outsourcingiem produkcji kosmetyków. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla firm, które nie dysponują własnymi fabrykami i zapleczem technologicznym lub chcą skupiać swoje działania na innych niż produkcja zadaniach. W ten sposób powierzają odpowiedzialność za proces produkcyjny (w tym zaplanowanie liczby pracowników i koordynatorów), magazynowanie i dystrybucję firmie zewnętrznej. Warto dodać, że przy realizacji każdego zamówienia mamy z Klientem nadrzędny, wspólny cel: wypracowanie jak najbardziej satysfakcjonującego efektu biznesowego. Stajemy się partnerami biznesowymi, którzy zajmują się różnymi etapami wprowadzania produktu na rynek. Dzielimy się swoimi zasobami, zarówno w zakresie sprzętu, jak i wiedzy oraz doświadczenia.  

  Produkujemy m.in. kosmetyki fryzjerskie, których unikalna receptura zapewnia lepsze utrzymywanie się na włosach. Produkty mogą być następnie sprzedawane w salonach fryzjerskich lub dopuszczone do szerszej sprzedaży – jest to zależne od decyzji Klienta.

  Produkcja kosmetyków fryzjerskich może odbywać się według trzech rozwiązań:

  • dopasowanie receptury kosmetyku przekazanej przez Klienta – do obwiązujących norm i obostrzeń,
  • opracowanie nowej receptury produktu na podstawie pomysłu Klienta – zaadaptowanie kosmetyku,
  • przygotowanie nowej receptury dla wyrobu kosmetycznego i pomoc przy przeprowadzeniu testów w laboratorium badawczym.

   

  Produkcja kosmetyków na zamówienie

  Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych Klientów, dlatego stawiamy na świadczenie kompleksowych usług. Produkcja kosmetyków na zamówienie odbywa się w kontrolowanych warunkach, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb oraz oczekiwań poszczególnych Klientów. Co ważne, proponujemy im zarówno opracowanie całkowicie nowych receptur kosmetyków, jak i dostosowanie do norm prawnych tych, które sami stworzyli. Zajmujemy się produkcją oraz pakowaniem poszczególnych kosmetyków, a nawet ich właściwym oznakowaniem. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, a jako producent aerozoli w puszkach  gwarantujemy właściwe dopasowanie opakowania do konkretnego kosmetyku, dzięki czemu jego użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Podczas produkcji stosujemy się do restrykcyjnych norm, co potwierdzają nasze certyfikaty jakości oparte o normy ISO 22716 GMP (Good Manufacturing Practises). Ściśle przestrzegamy wszystkich wytycznych dotyczących procesu produkcji, sprzętu, surowców i opakowań, a także specjalistycznego personelu, odpowiednio wyposażonego laboratorium kontroli jakości oraz niezbędnej dokumentacji.

  Usługa kompleksowa

  Aby jeszcze pełniej odpowiedzieć na potrzeby naszych kontrahentów, konfekcjonujemy również wyroby kosmetyczne, czyli przygotowujemy je do wysyłki i sprzedaży Klientowi końcowemu. Zlecenie konfekcjonowania naszej firmie pozwala na oszczędność zarówno czasu, jak i środków finansowych. Dlatego warto zdecydować się na usługę kompleksową, która obejmuje produkcję i konfekcjonowanie wyrobów kosmetycznych.

  Konfekcjonowanie kosmetyków przez naszą firmę najczęściej polega na:

  • etykietowaniu gotowych produktów,
  • nanoszeniu niezbędnych oznaczeń na gotowe produkty,
  • pakowaniu gotowych produktów w odpowiednio dopasowane opakowania jednostkowe,
  • pakowaniu gotowych produktów w opakowania zbiorcze np. kartony.

   

  Zakres usługi konfekcjonowania każdorazowo dopasowujemy do specyfiki konkretnego wyrobu. Jednak nadrzędny cel zawsze pozostaje ten sam: mamy przygotować produkt do sprzedaży w taki sposób, aby przyciągał uwagę Klienta i zachęcił go do zakupu.