Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Produkty nieaerozolowane

Produkty nieaerozolowane to atomizery, kosmetyki w sprayach, butelki z pompką dozującą lub nakrętką i pojemniki typu airless. Te ostatnie są coraz bardziej popularną formą dystrybucji kremów do twarzy, podkładów i żeli antybakteryjnych. Zabezpieczają bowiem przed przedostaniem się powietrza i bakterii do wnętrza opakowania, a tym samym zwiększają trwałość produktu o około 15%. Ułatwiają też jego aplikację. To wszystko sprawia, że te innowacyjne pojemniki coraz bardziej zyskują na znaczeniu, zarówno wśród producentów, jak i konsumentów. Są oni coraz bardziej świadomi znaczenia, jakie ma odpowiednie opakowanie kosmetyku.

Oferujemy również m.in. produkcję rozpylaczy i pianownic, które najczęściej wykorzystywane są w specjalistycznych kosmetykach fryzjerskich i samochodowych. W branży motoryzacyjnej stosuje się je do mycia samochodów i aplikacji aktywnej piany. Dzięki pianownicy mycie jest bardziej dokładne, gdyż środek czyszczący dłużej utrzymuje się na powierzchni. Wykorzystujemy do tego nasze doświadczenie, know-how oraz zautomatyzowane, nowoczesne linie produkcyjne.

Produkcja atomizerów

Atomizery, czyli spryskiwacze, służą do rozpylania produktu, który znajduje się w opakowaniu. Jeszcze kilkanaście lat temu produkcja atomizerów odbywała się głównie na potrzeby branży perfumeryjnej. Ich zastosowanie pozwalało na prostą aplikację zapachów i stanowiło skuteczne zabezpieczenie przed rozlaniem produktu w najmniej spodziewanych sytuacjach, np. w damskiej torebce.

Współcześnie atomizery znajdują zastosowanie nie tylko w produkcji perfum. Producenci kosmetyków zamykają w ten sposób buteleczki oraz fiolki balsamów do ciała, olejków, odżywek do włosów, mgiełek zapachowych, mydeł i innych produktów. To sprawiło, że produkcja atomizerów zyskała na znaczeniu. Obserwujemy to także jako producent chemii gospodarczej.

Dzięki atomizerom aplikacja produktów jest prosta i zawsze uzyskujemy tyle preparatu, ile jest nam potrzebne. Ma to niebagatelne znaczenie dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych, ponieważ pozwala na zmniejszenie zużycia produktów, a co za tym idzie redukuje marnotrawstwo i generuje oszczędności. Warto dodać, że dzięki atomizerowi produkt dłużej utrzymuje się w powietrzu, co ma znaczenie zarówno w przypadku perfum czy dezodorantów, jak i wszelkich odświeżaczy.

Producent atomizerów

Jako producent atomizerów oferujemy produkty wykonane z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Zapewniają one maksymalną ochronę przed rozlaniem kosmetyku i jego bezpowrotną utratą. To szczególnie ważne dla Klientów marek luksusowych, których produkty są kosztowne. Bardzo istotne jest, aby atomizer pasował do rodzaju produktu, a dokładnie do jego konsystencji. Perfumy, pianka do włosów czy olejek do opalania będą różnić się atomizerami. Równie ważne jest dozowanie preparatu. Będzie ono wyglądać inaczej w przypadku toniku do twarzy, lakieru do włosów czy balsamu do ciała – gdzie ilość dozowanego produktu powinna być większa. Warto pamiętać, że atomizer, podobnie jak sam produkt, ma znaczenie dla konsumenta. Oferowane przez nas atomizery można również w prosty sposób dopasować do konkretnego pojemnika, ponieważ mamy możliwość zastosowania rurek o różnej długości oraz różnych rodzajów gwintu.

W przypadku zainteresowania produktami i usługami oferowanymi przez naszą firmę zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy również na dodatkowe pytania dotyczące współpracy. Oferujemy kompleksowe wsparcie naszych Klientów na każdym etapie produkcji: od stworzenia unikalnej receptury, poprzez wybór opakowania oraz zaworu na usługach konfekcjonowania kończąc.

Produkcja wyrobów kosmetycznych

Zajmujemy się produkcją różnorodnych kosmetyków. To oznacza, że nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, nie tylko w zakresie produkcji atomizerów, ale również tego, co znajdzie się w ich wnętrzu. Podczas produkcji kosmetyków dbamy m.in. o to, żeby receptury spełniały oczekiwania naszych Klientów, a przede wszystkim ich konsumentów. Zależy nam bowiem na tym, żeby zagwarantować naszym partnerom biznesowym jak najbardziej kompleksową obsługę. Jednym z naszych przykładowych działań na rzecz środowiska jest napełnianie pojemników ciśnieniowych według technologii Bag-On-Valwe (BOV) – za pomocą czystego sprężonego powietrza. Co ważne, na opakowaniach możemy również umieścić odpowiednie grafiki reklamowe, według indywidualnych preferencji danego Klienta.

W naszej fabryce przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów. To oznacza, że poszczególne atomizery przechodzą testy i są sprawdzane pod kątem ich funkcjonalności. Dzięki temu są pewnym zakupem, który nie straci swoich właściwości przed zużyciem kosmetyku. Co ważne, opakowania gwarantują również bezpieczeństwo podczas użytkowania. Są wykonywane z testowanych, trwałych oraz odpornych materiałów. Ich zamknięcia nie zużywają się zbyt szybko i umożliwiają swobodne wykorzystanie danego produktu do samego końca. Warto także dodać, że spełniają wszelkie wymagania prawne, które są niezbędne, aby dany produkt został dopuszczony do użytku.