Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

ZADZWOŃ NA KOMÓRKĘ

kontakt
WATS Piasecki i Wspólnicy Sp. J.
41-400 Mysłowice, ul. Obrzeżna Północna 15 C 
POLAND, woj. śląskie
NIP: 222-00-06-968       Regon: 003504770     KRS 0000071095

 

Obsluga Klienta Biznesowego
Project manager: Jacek Szostak tel. +48 607-811-350, jszostak@aerozol.pl
Project manager: Marcin Słyk tel. +48 785-229-733 mslyk@aerozol.pl
Project manager: Klaudia Szary tel. +48 665-077-290, kszary@wats.pl
Project manager: Anna Kruczek tel. +48 601-329-964, akruczek@wats.pl

 

Produkcja
Szef produkcji Dariusz Janik tel. +48 603-994-975, djanik@wats.pl
Planista: Kacper Knapik tel. +48 601-492-495, kknapik@wats.pl
 

Dział zakupów i logistyki
Szef działu logistyki Jakub Szyk tel. +48 603-525-886, jszyk@wats.pl
Szef zakupów Patrycja Płatkowska tel. +48 601-330-942, pplatkowska@wats
Szef Magazynu Łukasz Bąk tel. +48 724-987-911 lbak@wats.pl

 

Technologia
Głowny Technolog Sylwia Perlińska tel. +48 693-970-201, sperlinska@wats.pl
Technolog Łukasz Nowak tel. +4832 2226057 wew. 206 lnowak@aerozol.pl

 

Marketing
Kierownik działu marketingu Ewa Korepta tel. +48 601-313-515, ekorepta@wats.pl
Specjalista ds. marketingu Bernadeta Olej tel. +48 691-111-979 bolej@wats.pl

 

Księgowość i Kadry

Marzena Wadas – Główna Księgowa tel. +48/32/222-60-57 wew. 122 mwadas@wats.pl
Iwona Grzybek - Księgowa tel. +48/32/222-60-57 wew. 114 igrzybek@wats.pl
Karolina Romańczuk - Trzaska tel. +48/32/222-60-57 wew. 112 kadry@wats.pl

 


Centrala:

Asystent Biura - Aleksandra Urbańczyk tel. +48 601-255-026

+48/32/2226057

Sekretariat: wew. 101
Dział Obsługi Klienta Biznesowego: wew. 106
Księgowość: wew. 114
Logistyka: wew. 105
Marketing; wew. 110

 

Zapraszamy także na www.wats.pl